پایان سال

طراحی دکوراسیون

 

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال مجموعهای حرفه‌ای و قابل اعتماد بگردید. ما تلاش می‌کنیم تا در این امر با امکان گفتگوی تلفنی، گفتگوی آنلاین و مشاوره نوشتاری پاسخگوی شما باشیم.

 

همچنین شما می‌توانید برای انتخاب فرش مناسب عکس دکوراسیون منزل‌ یا محل کارتان را به صفحه اینستاگرام فرش امید دایرکت یا به شماره  2009 501 0937  واتساپ کنید تا مشاوران فرش امید برای انتخاب فرش مناسب، شما رو راهنمایی کنند.

اجرای دکوراسیون داخلی یک امر زمان بر است که دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون را می‌طلبد. ما به شما کمک می‌کنیم فضای داخلی منزل یا دفتر کار خود را به زیبایی طراحی کنید. توجه داشته باشید که شما ممکن است در طراحی منزل یا دکوراسیون دفتر کار خود تجربه نداشته و تنها سلیقه شخصی خود را در نظر بگیرید، اما یک طراح علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه شخصی شما، با دید حرفه‌ای و سال‌ها تجربه، بهترین استفاده را از فضا می‌کند. یک طراح داخلی با در نظر گرفتن نور، رنگ، انرژی، کاربرد لوازم، قوانین فنگ شویی و… فضایی زیبا و کاربردی برای شما به وجود می‌آورد.

شما می توانید برای استفاده از مشاوره طراحی فرش امید از وضعیت موجود منزل خود عکس بفرستید و عکس منزل خود را با فرشهای انتخابی خودتان و یا فرشهای پیشنهادی مشاوران ما ببینید.

 

whatsapp
phon-call