قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فرش امید:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فرش امید به دقت ملاحظه فرمایید.

استفاده کاربران از خدمات فرش امید در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فرش امید از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فرش امید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فرش امید تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به استفاده از خدمات فرش امید اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فرش امید استفاده می‏‌کنید، ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فرش امید به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و  خدمات ، امکان دارد فرش امید برای اعضای خود؛ ایمیل یا پیامک ارسال نماید. 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فرش امید به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فرش امید متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از فرش امید ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فرش امید ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فرش امید جزئی از اموال فرش امید محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فرش امید است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فرش امید محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فرش امید به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان استفاده از خدمات را می‌‏دهد  و لیکن  از ساعت 10 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان مکالمه تلفنی میباشد.

whatsapp
phon-call